2 відгуків
Косметика GUAM
+380 показати номер

Легінси «Пуш – Ап» з технологією GUAM®-EMANA® (XS-S; S-M; L-XL)

  • Під замовлення

1 972 грн.

+380 показати номер
  • Адреса та контакти
Легінси «Пуш – Ап» з технологією GUAM®-EMANA® (XS-S; S-M; L-XL)
Легінси «Пуш – Ап» з технологією GUAM®-EMANA® (XS-S; S-M; L-XL)Під замовлення
1 972 грн.
+380 показати номер

Опис

Ремоделируют і підтягують область живота та крижах. Містять микроинкапсулированные водорості Guam, надають дію довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F. I. R.). FIR випромінювання – FarInfraredRay (Дальні інфрачервоні промені), яке є електромагнітним випромінюванням. – зменшують прояви целюліту* (* целюліт – неестетичний вигляд шкіри) – підвищують пружність шкіри Забезпечують моментальний ефект стрункості! Призначені для підтягування і ремоделювання ** зони живота, ніг і сідниць
** Дія ремоделювання не передбачає втрату ваги.
Легінси Guam "Пуш-Ап" з тканини GUAM®-EMANA® забезпечують комплексний ефект – дія мікроінкапсулювання, що дає повільне вивільнення активних інгредієнтів, які поглинаються шкірою, а також дія масажу і інфрачервоних променів, яке надає тканина EMANA® з активними мінералами на шкіру. Таке комплексне вплив забезпечує поліпшення стану шкіри. Крім того, ексклюзивний дизайн футболок забезпечує комфорт при носінні і дозволяє миттєво підтягти і ремоделировать сідниці. ЯК ЦЕ ДІЄ? Легінси Guam "Пуш-Ап" зроблені з інтелектуального волокна EMANA®, що містить у собі біологічно активні мінеральні кристали, здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F. I. R.). Довгохвильове інфрачервоне випромінювання являє собою електромагнітні хвилі, важливі для нашого нормального стану, їх дія використовують в медицині в терапевтичних цілях. Біологічно активні мінерали, які містяться в тканині EMANA®, покращують приплив крові і, зокрема, підшкірну мікроциркуляцію : будучи інтегровані у тканину, вони здійснюють свій вплив протягом усього часу використання легінсів. Мікрокапсули, вбудовані в тканину, вивільняються, залишаючи на шкірі активні інгредієнти водоростей GUAM. Мікрокапсули діють до тих пір, поки всі активні інгредієнти, які вивільняються поступово, завдяки технології микроинкапсуляции, не закінчаться. Зазвичай це відбувається після кількох тижнів використання легінсів. У той же час, навіть після багатьох прань легінсів, благотворний вплив тканини EMANA® на стан шкіри триває – завдяки вмісту активних мінеральних кристалів в тканини. Легінси Guam "Пуш-Ап" настільки комфортні, що дозволяють вільно перебувати в них протягом всього дня; під час руху масажується, підтягується і ремоделируется ** поверхня ніг, зона живота, стегна і сідниці в найбільш проблемних зонах. Це благотворно позначається на стані вашого здоров'я і вашої краси. Дія інфрачервоних променів триває протягом всього часу використання легінсів, а дія микроинкапсулированных морських водоростей починає зменшуватися після декількох тижнів носіння штанів. Щоб підтримати синергетичний вплив водоростей GUAM та інфрачервоних променів, що на початку третього тижня використання легінсів рекомендується перед надяганням нанести на шкіру тіла одне з наступних засобів, що містять водорості GUAM:
Фанго крем денний Fangocrema Giorno GUAM
Фанго тонізуючий крем Fangocrema GUAM Fresco
Фанго Активний крем
Вибір саме цих засобів був визначений шляхом порівняння властивостей і функціональних можливостей кожного конкретного крему.
Склад: Микроинкапсулированные водорості Guam: вода, Тригліцеридів Caprylic Triglyceride, порошок водорості Ламінарія.
Ткань Emana® является запатентованной технологией и безопасна для кожи, это было протестировано и доказано научными международными исследованиями, проведенными независимыми лабораториями. Ткань Emana® сертифицирована международной системой тестирования Oeko-Tex® Класс I. OEKO-TEX® Standard 100 — это единая общемировая независимая система тестирования и сертификации текстильного сырья, промежуточных и готовых продуктов на всех стадиях обработки, а также используемых материалов. Класс продуктов I: Изделия для младенцев и детей в возрасте до 3 лет (нижнее белье, ползунки, одежда, постельное белье, полотенца и т. п.)
КАК ИСПОЛЬЗОВАТЬ Под леггинсы Guam “Пуш-Ап” необходимо обязательно надевать нижнее белье. В первый день использования, в случае необходимости, слегка расширить ткань руками. Леггинсы приспосабливаются к форме тела после первых нескольких применений. Результаты применения леггинсов были продемонстрированы при ношении в течение 6 часов в день в течение 30 дней подряд. Внимание – Не носить во время беременности!   Могут быть использованы после беременности. Стирать при 40 ° C.
Відповідність розмірних сіток різних країн для легінсів:
Легінси GUAM
XS – S
S – M
L -XL
окружність талії, см
60-64
68-80
84-96
окружність стегон, см
88-90
94-106
110-122
Італія
38-40
42-44
46-50
Європа
34-36
38-40
42-46
США
4-6
6-12
14-20
Великобританія
6-8
10-16
18-24

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 972 грн.