Немає відгуків, додати
Косметика GUAM
+380 (48) 728-77-52

Лінії GUAM FIR TOURMALINE

Інноваційний винахід: у новій версії не піддаються імітації знамениті антицелюлітні маски GUAM об'єднані з дією довгохвильового інфрачервоного випромінювання FIR (Far Infrared Rays)! Має антицелюлітну дію* сприяє зменшенню підшкірної жирової прошарку сприяє зменшенню обсягу стегон**
Секрет ефективного антицелюлітного впливу масок GUAM полягає в їх унікальному складі – маски містять морські водорості GUAM (21%), каолінову глину, високоактивні рослинні екстракти та ефірні олії, які мають ліполітичну і відновлюючу дію. Всі компоненти масок були відібрані і з'єднані в оптимальному співвідношенні для отримання найефективнішого впливу на шкіру. Дослідження та експерименти, які компанія – виробник Lacote проводила протягом ряду останніх років, стосувалися взаємодії активних компонентів масок GUAM (морські водорості і каолінова глина) з природними мінералами. В результаті було отримано екстраординарне збільшення ефективності дії масок після включення в їх склад кристалів чорного турмаліну ( природного мінералу) мікронізованого до 53 мікрон (розмір, при якому турмалін зберігає всі свої властивості).
Нова версія антицелюлітних грязьових масок GUAM збільшує температуру шкіри – це відбувається за рахунок поглинання кристалами тепла тіла, яке концентрується на поверхні шкіри і потім повторно випромінюється у вигляді довгохвильових інфрачервоних променів (FIR). Такий вплив глибоко розігріває глибокі шари шкіри і значно підсилює мікроциркуляцію, це підсилює засвоєння клітинами шкіри активних речовин з морських водоростей, глини і рослинних екстрактів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner